Назад

Мульчування - це подрібнення зрізаної трави та залишків зернових культур: ячменю, пшениці, вівса, ріпаку та залишків рослин і їх розподіл по поверхні як природне добриво. Максимальна продуктивність при мульчировании безпосередньо залежить від якості і гостроти спеціальних ножів.

Компанія Харвест агрогрупп пропонує ножі для мульчування:

  • виготовлені з якісної сталі;
  • добре заточені;
  • з гарантією на саму продукцію і заточку.

Також ми організуємо сервісне обслуговування комбайнів.

Ножі для мульчувачів

Ми пропонуємо ножі до ріжучим і подрібнюючим системам мульчувачів John Deere, KUHN, RHINO і іншим. Вироби виготовлені з сертифікованої імпортної сталі. Для підвищення зносостійкості і міцності піддають повній термообробці.

Загартування сталей методом ТВЧ дозволяє збільшити твердість поверхні заготовок. Метод застосовується для деталей з конструкційних і вуглецевих сталей. Він дозволяє загартувати всю поверхню деталі. Під загартованої твердою поверхнею вироби залишаються в'язкі незагартовані шари металу. Завдяки такій структурі зменшується крихкість вироби і підвищується його надійність.

Для продовження терміну експлуатації ножа подрібнювача комбайна, на тильну сторону ріжучої кромки наноситься наплавка, що дозволяє в свою чергу зберегти лезо гострим протягом всього терміну експлуатації ножа, завдяки "ефекту самозаточкі". Така технологія дозволяє збільшити термін служби самих швидкозношуваних деталей в 4 - 4,5 рази.

Як вибрати ніж для мультчірователя

Ножі для мульчувача виконують основну роботу. Тому особливо важливо стежити за їх станом, так як затуплені і пошкоджені леза зменшують ефективність і якість використання. Крім цього, підвищується навантаження на двигун. При необхідності заміни цього ріжучого елемента не варто економити, тому що неякісний ніж за низькою ціною просто не впорається з роботою. Потрібно розуміти, що опір стебел і трави при роботі дає значне навантаження. Дуже важливо вибирати такий ніж, який максимально ефективно виконає роботу.

Важливий критерій вибору - матеріал виготовлення. Ідеальний варіант - якісна інструментальна сталь. Такі ножі будуть служити максимально довго, тому що навіть при попаданні каменя або товстого стебла вони не деформуються. Необхідно, щоб лезо завжди було острозаточенним, тому що тупий ніж буде не зрізати стебла, а рвати їх.

Як грамотно підібрати потрібний ріжучий елемент? Виробники випускають ножі із зазначенням для якої моделі мульчувача вони призначені. Так як кожне лезо має строго певну довжину і діаметр посадкового отвору

Показати