Назад


Доставка

 Компанія "Харвест-Агро-Груп" вже довгий час працює на українському ринку та має чимало постійних клієнтів. Ми завжди працюємо відповідально, це стосується також і організації доставки наших товарів замовникам в різні куточки України та за кордон. Кожному покупцю ми можемо запропонувати декілька різних варіантів доставки замовлень, вам залишається лише вибрати той, який буде для вас найбільш зручним.

 

 Можливі способи доставки

 

 "Харвест-Агро-Груп" давно співпрацює з добре відомими в Україні компаніями, котрі спеціалізуються на зручній та швидкій доставці товарів навіть у віддалені куточки країни. Серед них − "Нова Пошта", "Укрпошта", "Містекспрес" та "Meest". Та якщо вам через певні причини буде не зовсім зручно скористатись послугами цих компаній, то ми постараємось підібрати для вас інший зручний спосіб доставки вашого замовлення. Можна буде обрати іншого перевізника або ж передати товар транспортом, котрий прямує до вашого населеного пункту. Одним словом, ми завжди готові піти вам назустріч, розглянути різні варіанти доставки ваших замовлень та разом з вами обрати той, який буде для вас найбільш зручним.

 

 Серед наших клієнтів є і покупці з інших європейських країн. Ми можемо відправити замовлення в Європу, скориставшись для цього послугами міжнародних служб доставки "Нова Пошта Глобал", "TNT", "DHL". Вони забезпечують зручну та швидку доставку посилок і документів за кордон. Тому навіть якщо ви знаходитесь не в Україні, то все одно зможете стати нашим клієнтом і зробити своє замовлення в будь-який зручний для вас час.

 

 Оплата

 

 Оплатити замовлення ви можете готівкою або безготівковим розрахунком. Можна перерахувати кошти на карти Visa та MasterCard.

 

 Про повернення товару

 

 Кожен наш клієнт має можливість повернути придбаний товар протягом 2 тижнів з моменту його купівлі. Так можна зробити в тому випадку, коли товар має виробничий брак. Нагадуємо, що не підлягає поверненню той товар, який уже був у використанні. Рекомендуємо вам оглядати посилку зразу після її отримання на поштовому відділенні чи від перевізника.