Назад

Запчастини для розкидувачів мінеральних добрив мають особливе значення для сучасної сільськогосподарської техніки, яка використовується для внесення в грунт добрив. Сільськогосподарська техніка потребує ретельного догляду, адже іноді вона працює в дуже складних умовах. В такому випадку рано чи пізно може виникнути поломка якогось елементу і вам доведеться шукати запчастини.

У нашому каталозі можна знайти широкий вибір запчастин (включаючи комплекти лопаток) для сільськогосподарської техніки від найвідоміших світових виробників. У нас завжди можна знайти саме те, що потрібно для повноцінного і якісного ремонту.

У чому полягають основні переваги нашої компанії

  • Під час виготовлення запчастин ми використовуємо тільки найкращі матеріали, які зможуть прослужити вам багато років без необхідності заміни. Вам не доведеться міняти їх занадто часто.
  • Гарантія на нашу продукцію - це ще один дуже важливий гідність, яке має значення для наших клієнтів. Якщо ви ще ніколи не купували запчастини у нас, то можете спробувати зробити цього. Ви нічим не ризикуєте, адже ми не продаємо підробки і не займаємося реалізацією "беушних" запчастин під виглядом нових.
  • Повне сервісне обслуговування комбайнів - це ще одна наша послуга, яка користується попитом з боку наших клієнтів. Якщо у вас щось вийшло з ладу, то ви завжди можете звернутися  до нас по допомогу. Наприклад, заміна деяких запчастин для комбайнів представляють масу складнощів для непідготовленої людини, тому ми обов'язково можемо допомогти вам в цій нелегкій справі.
  • На особливу увагу заслуговують матеріали, з яких виробляють наші запчастини. Навіть якщо комбайн працює кожен день і в кілька змін, то з нашими запчастини він все одно зможе виконувати всі покладені на нього функції в колишньому режимі роботи.
  • Не можна забувати і про рентабельність. Наші запчастини не коштують надто дорого, хоча вони прослужать вам багато років.
Показати