Назад

Купити ножі для розкидачів органічних добрив в Харвест Агро Груп - значить забезпечити безперебійну роботу своїх агрегатів

Brochard Constructeur - відома в усьому світі компанія з більш ніж 70-річним досвідом, яка, досконало знаючи специфіку аграрного сектора, випускає високотехнологічну, надійні та багатофункціональні техніку, до числа якої відносяться розкидачі органічних добрив.

Для отримання високих врожаїв на поля необхідно постійно вносити добрива і найкраще органічні у вигляді відходів тваринництва. З придбанням розкидача від Brochard, що має кузов з великим об'ємом, а також за рахунок точності, рівномірності і контролю норми внесення добрива, даний процес здійснюється з максимальною продуктивністю і мінімальними витратами. Важливу роль при цьому виконують ножі, які обертаючись з великою швидкістю, забезпечують якісне подрібнення добрив (гною), рівномірний розподіл їх і необхідний діапазон розкиду.

Через тривалого терміну експлуатації ножів, постійного контакту з різною структурою органікою або в результаті неправильного застосування техніки, якими б міцними були ці деталі, може знадобитися їх заміна. При існуючої потреби придбати ножі для розкидання Brochard, звертайтеся в Харвест Агро Груп, де проводиться багато різних запчастин, необхідних для безперебійної роботи сільськогосподарської техніки.

Чому обирають нашу компанію

Спеціалізуючись на виготовленні комплектуючих для сільгосптехніки, компанія-виробник Харвест Агро Груп пропонує ліві і праві ножі для розкидачів марки Brochard з високоміцної імпортної сталі. Дані ріжучі елементи виробляються за допомогою таких методів, як:

  • Термічна обробка, в результаті якої здійснюється гарт деталі в межах від 40 до 60 HRC одиниць. Завдяки такій технології підвищується міцність і зносостійкість виробів.
  • Нанесення з тильного боку ріжучої кромки наплавлення (нанесення порошку за німецькою технологією) з метою збільшення періоду служби ножа і збереження гостроти леза. В результаті наплавлення забезпечується «ефект самозаточкі» ножів.

Все виробництво налагоджено на високому професійному рівні з застосуванням якісної сертифікованої стали і інноваційних технологій.

Переваги нашої продукції


  • Висока точність виробництва згідно з технічними вимогами.
  • Ножі для розкидачів Brochard можуть витримувати колосальні навантаження.
  • Є можливість виготовлення ріжучих елементів по поданому зразку або кресленням.
  • Замовник отримує вироби відмінної якості за вигідною вартості.
  • Надається гарантія на ножі і їх заточку.

Як здійснити замовлення

Замовити надійні, довговічні ріжучі деталі для розкидачів Brochard за доступними цінами можна на нашому сайті або через поштову скриньку. Оформляючи замовлення, слід вказати каталожний номер товару і його кількість, а також мобільний телефон одержувача і адресу доставки. Наша компанія має можливість задовольнити заявку на будь-яку кількість ножів. При відсутності продукції на складі, вона буде виготовлена ​​протягом декількох робочих днів. Доставку товару по всіх регіонах України ми здійснюємо, вдаючись до послуг Нової пошти або інший, придатної для замовника, компанії.

Показати