Назад


Про компанію


Виготовлення якісних запчастин

При виготовленні всіх деталей ми використовуємо сертифікований метал імпортного виробництва, а також німецькі технології порошкового наплавлення, яка в свою чергу забезпечує твердість 56-60 HRC, що дозволяє збільшити термін служби запчастини в 2-3 раза. Поеднання імпортного металу і технології порошкової наплавки, дозволяє домогтися виготовлення якісних запчастин, при невисокій цінової політиці. Якщо запчастина відсутня в нашій номенклатурі, то ми робимо індивідуальне виготовлення за зразком наданим клієнтом.

Експрес доставка запчастин по всій Україні

Наша компанія здійснює доставку продукції по всіх регіонах Украіни. Доставка здійснюється компанією Нова Пошта або іншій зручній для покупця. При оформленні замовлення необхідно вказати адресу доставки і мобільний телефон одержувача.

Оформлення та виготовлення замовлення

Оформити замовлення можна через сайт або поштову скриньку, з обов'язковим зазначенням кількості і каталожного номера, при відсутність товару на складі, виготовлення проводитися протягом 3-5 робочих днів.

ТОВ Харвест Агро Груп - український виробник запчастин для сільськогосподарської техніки. Із застосуванням сучасних технологій наша компанія виготовляє якісний продукт такий як:
  • ріжучі елементи для зернозбиральних комбайнів
  • ножі з порошковим наплавленням для кукурудзяних жаток
  • диски до сівалок
  • долота і лемеші з наплавленням
  • лопатки для розкидання мінеральних добрив
  • виготовляємо деталі будь-якої складності, за зразком або кресленням

Вся продукція виготовляється з сертифікованого металу імпортного виробництва. Рабочі деталі виготовляються в двох варіантах:

  • Методом термічної обробки (загартування деталі від 40 до 60 одиниць HRC)
  • Методом наплавлення (із застосуванням німецькою технологією нанесення порошку на деталь)

Під кожен тип ріжучого елемента підбирається свій вигляд порошку. За ціновою політикою, ми вибрали золоту середину, де Ви отримаєте хорошу якість за відносно невеликі гроші. Одна з переваг компанії - це виїзд фахівців (поза сезоном) на Ваше підприємство, для оцінки виготовлення різних деталей, що допоможе Вам уникнути простою техніки під час сезону.